دومين جشنواره صنعت کفش ماشینی در قم

خوشه  های کفش قم

اولین محموله کنسرسیوم صادراتی خوشه کفش قم به آسیای میانه ارسال شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات خوشه کفش قم بدون واسطه در کشور عراق به فروش می رسد

قم ـ مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: محصولات خوشه کسب و کار کفش قم بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان کشور عراق قرار می دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم، (روح اله ابراهیمی) در جمع هیات های تجاری شهرهای بغداد و کربلا در قم، افزود:فروشگاه محصولات خوشه کفش قم توسط بخش خصوصی در شهر نجف راه اندازی شده است. 

وی تاکید کرد: به دنبال آن هستیم تا محصولات سایر خوشه های کسب و کار قم نیز به این کشور و یا کشورهای هدف صادر شود. 

وی زمینه حضور سرمایه گذاران کشورعراق در سطح استان را مناسب ارزیابی کرد و با اشاره به وجود ظرفیت های سرمایه گذاری در قم، اظهار داشت: مشترکات فراوان فرهنگی، مذهبی، دینی و اجتماعی مردم قم و عراق زمینه ای مناسب را برای ارتباطات بیشتر به خصوص در بخش صنعت فراهم کرده است. 

وی افزود: واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی و فعالان اقتصادی استان ارتباطات و تعاملات مناسبی را با شهرهای کشور عراق دارند به گونه ای که بخشی از تولیدات شهرکهای صنعتی قم به این شهرها صادر می شود. 

ابراهیمی اضافه کرد: شرکت شهرکهای صنعتی قم آمادگی دارد از فرصتهای موجود در استان به بهترین نحو در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، استفاده کند. 

وی خاطرنشان ساخت : قم دارای پنج شهرک و چهار ناحیه صنعتی فعال است که سرمایه گذاران خارجی می توانند در پروژه های مختلف نسبت به مشارکت و سرمایه گذاری در این شهرکها اقدام کنند. 

وی قرار گرفتن استان در موقعیت جغرافیایی مناسب را یکی از مزیتهای شهرکهای صنعتی قم برشمرود و گفت: نزدیکی با گمرک و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان همجواری با استانهای تهران، اصفهان و اراک و دسترسی آسان به شبکه ریلی کشور سبب شده تا طی چند سال اخیر استقبال مناسبی از سوی سرمایه گذاران را شاهد باشیم.ک/3
 

 

 

 

 

 

     

 

  تمام حقوق این سایت متعلق است به تولیدی کفش صادقی قم   طراحی سایت توسط  شرکت تکنوکبی